Producenci
Narzędzia do pielęgnacji trawnika: nożyce do trawy
Narzędzia do pielęgnacji trawnika: nożyce do trawy

Nożyce do trawy przydatne w każdym ogrodzie

Nożyce do trawy to niewielki przyrząd, który jednak przydaje się w każdym ogrodzie. Z nożycami można precyzyjnie przystrzyc trawę rosnącą w trudno dostępnych miejscach, czyli m.in. na krawędziach, przy płocie, przy krawężniku, przy murze, wokół drzew lub innych roślin, a także przy żywopłocie czy wokół mebli ogrodowych. Dzięki nim można nie tylko dokładnie wyrównać murawę, ale i odpowiednio wystylizować obszar porośnięty trawą.

Nożyce do trawy są szczególnie przydatne w miejscach, gdzie rosną kwiaty, warzywa czy inne rośliny ozdobne, których nie chcesz zniszczyć podczas koszenia kosiarką lub podkaszarką.

Nożyce ręczne do trawy

Ręczne cięcie pozwala dotrzeć do nawet najbardziej ukrytych źdźbeł trawy. W tym celu doskonale sprawdzą się przede wszystkim nożyce do trawy BAHCO model GS-76, które wyposażone są w wygodny i ergonomiczny uchwyt, pozwalający na obsługę jedną dłonią. Wykonane są z mocnego tworzywa, zapewniającego im trwałość i niezawodność podczas pielęgnacji trawnika. Wyposażone są w ostrza hartowane o starannie dobranym kącie ostrzenia, dzięki czemu same ostrzą się podczas użytkowania. Precyzyjny mechanizm sprężynowy rozdziela ostrza podczas pracy, a specjalna dźwignia pozwala na pracę przy użyciu niewielkiej siły. Ostrza w modelu GS-76 mogą być ustawione pod trzema kątami w zależności od zastosowania, więc użytkownik bez problemu może dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc.

Nożyce do trawy BAHCO to doskonałe uzupełnienie akcesoriów do pielęgnacji trawników ogrodowych. Znaleźć je można w asortymencie sklepu internetowego DOM-OGRÓD-HOBBY.PL wśród szeregu innych przydatnych narzędzi ogrodniczych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl