Informacje o firmie

Witamy Państwa w naszym sklepie

Istniejemy na rynku od 2006 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się sprzedażą hurtową i detaliczną. Zdobyte w branży doświadczenie nauczyło nas być konkurencyjnymi i wytrwale dążyć do celu. Pragniemy spełnić oczekiwania naszych obecnych oraz nowych klientów. Szczycimy się szybką i kompleksową obsługą naszych klientów, posiadamy pełen wachlarz artykułów gospodarstwa domowego oraz narzędzi ogrodniczych.

W sprzedaży hurtowej i detalicznej proponujemy Państwu wiele produktów o bardzo zróżnicowanej charakterystyce dla klientów mniej lub bardziej wymagających. W sprzedaży internetowej starannie dobieramy produkty, które mają zachowaną podstawową zasadę, ich jakość jest odpowiednia do ceny. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele znanych marek produktów takich jak: FISKARS, KYOCERA, GLOBAL, VACU VIN, BAHCO, BELLOTA.

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są nowe, fabrycznie spakowane, do każdej paczki dołączany jest paragon fiskalny lub na życzenie faktura VAT. Wszystkie towary pochodzą z legalnego źródła bezpośrednio od producenta (przedstawiciela). Na wszystkie produkty udzielamy 2-letniej rękojmi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium