Producenci
Wyrywacze do chwastów. Skuteczne narzędzia na niechciane zielsko
Wyrywacze do chwastów. Skuteczne narzędzia na niechciane zielsko

Wyrywacz do chwastów to innowacyjne rozwiązanie, które ułatwia pielęgnację przydomowego ogródka lub trawnika. Urządzenie to zdobywa coraz większą popularność ze względu na skuteczność działania, wysoką jakość wykonania i unikatową konstrukcję.

Wyrywacz do chwastów składa się z długiej teleskopowej rączki, na końcu, której znajdują się cztery pazury wykonane z wysokowęglowej stali. Urządzenie wbija się w ziemię, chwyta chwast z czterech stron, a następnie przy zastosowaniu naturalnej dźwigni wyjmuje się roślinę wraz z rozbudowanym systemem korzeniowym. Urządzenie wyposażone jest też w system uwalniający, co powala na sprawną i czystą pracę  w ogrodzie.  

Punktowe działanie hamuje rozprzestrzeniania się niechcianej roślinności w ogrodzie odpornej na działanie stosowanych środków ochrony roślin. Dzięki temu możemy cieszyć się soczystą zielenią zadbanego trawnika.

Wyrywacz do chwastów Fiskars wykonany jest z aluminium i poliamidu wzmocnionego włóknem węglowym. Wysoka jakość tych materiałów sprawia, że jest to urządzenie praktycznie nie do zniszczenia. Dodatkowo warstwa antykorozyjna powoduje, że nawet pozostawienie wyrywacza do chwastów na dłuższy czas na deszczu nie będzie skutkowało zniszczeniem użytkowanego mechanizmu.

Dlaczego wyrywacz do chwastów jest taki skuteczny?

Wyrywacz do chwastów to urządzenie, które pozwala na oczyszczenie terenu z niechcianej roślinności bez konieczności używania szkodliwych dla środowiska środków chemicznych. Ponadto świetnie nadaje się dla osób starszych, ponieważ nie wymaga schylania się, a tym samym nie generuje bólu kręgosłupa , który może się zdarzyć przy cięższych pracach ogrodowych.

Skuteczność wyrywacza do chwastów wynika ze sposobu, w jaki działa. Praca z jego użyciem jest lekka i efektywna. Wyrywacz do chwastów może być wykonywany przez każdą osobę, jego użytkowanie nie wymaga specjalistycznej wiedzy oraz w krótkim czasie pozwala na osiągnięcie satysfakcjonującego efektu, o który niejednokrotnie walczymy w naszym ogrodzie przez długi czas.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl